ייעוץ זוגי בתל אביב

כל זוג בתחילת דרכו נישא על פסגת האוורסט, העתיד נראה ורוד ומבטיח והאהבה פורחת, הכל זורם למישרין, כל אחד בטוח כי הוא מצא את המציאה המושלמת, אך מה לעשות שעם מימוש האהבה באים כעיסקת חבילה גם הקשיים הנובעים מעצם היותם של בני הזוג מחויבים זה לזו ומהווים מוסד בפני עצמו.

ואת המוסד הזה יש לתפעל ולפעמים ישנם הדבר גורם למשברים בין בני הזוג ומשפיעים על האהבה שעלולה להפשיר מעט או הרבה. האובדראפט בבנק, לילות חסרי שינה , כל אלו מעמידים במבחן את הזוגיות, עיתים נוצרים ויכוחים , אי הסכמות, חוסר תקשורת,כעסים ומשקעים. עד שמגיעים בני הזוג למבוי סתום הזוג מרגיש כי אין מוצא מהמצב וצריך מישהו שלישי שיפתור את המעגל הסבוך.

בשביל זה קיים ייעוץ זוגי מקצועי, מטרתו של היועץ הזוגי לבדוק את מקור בעיותיהם של בני הזוג בעין אוביקטיבית ולחלץ אותם מהסבך בו הם נתונים ולהעלות אותם על דרך המלך, ישנם מקרים בהם יבין היועץ הזוגי כי אין מנוס מלפרק את החבילה ויעזור לזוג לעשות זאת במינימום נזק.

כשזוג מגיע למסקנה שיש בעיה ויש צורך לפנות ליועץ זוגי ישנה מעלה גדולה כבר בעצם פריקת הדברים והשיחה המשותפת עליהם, מוציאים את הדברים מהלב, היועץ מקשיב לדברים ובוחן אותם לעמקם, מבין את שורש הבעיה ומסביר לבני הזוג כיצד הוא רואה את חייהם מתנהלים מהזוית ראיה שלו, הוא מעניק להם כלים לשפר את התקשורת ביניהם,לפתור את הבעיות הקיימות או לשפר את השקפתם עליהם, וכל זאת בעזרת הכלים המקצועיים שאותם רכש היועץ.

תהליך הייעוץ בנוי מפגישות בהן הזוג יבוא יחד ולעיתים כל אחד לחוד תלוי בשיטתו של היועץ, חשוב להדגיש כי יש גם לבחון את דרכו וסגנונו של היועץ אם היא מתאימה לכם, חשוב מאוד שיהיה בין המטופלים למטפל הערכה הדדית ואמפטיה כדי שיהיה שיתוף פעולה מלא ןבכך למקסם את תוצאות הטיפול.

אדם שנמצא בבעיה דומה לתועה במבוך, הוא לא יודע כיצד להחלץ ממנו אך רק מי שנמצא גבוה ממנו יוכל לכוון אותו בדרכו החוצה, וזהו היועץ הזוגי , והפעם יעוץ זוגי בתל אביב , הוא האמצעי שלכם לפתור את הבעיות . ותמיד יפה שעה אחת קודם, חבל לסבול, אז לתל אביבים ,ולא רק, יש יעוץ זוגי בתל אביב צרו קשר עוד היום, יש לכם יועץ זוגי ותתחילו לחיות.